Exteriéru

Čistenie exteriéru

Kedže naše priestory nedovoľujú klasické čistenie exteriéru pomocou wapky alebo iných mokrých metód, hľadali sme prípravok ktorý nám umožní vyčistiť exteriér kvalitne a bezpečne aby sa lak nepoškodil .

Exteriéry sme začali  čistiť prípravkom ECO SMART od Chemical Guys ktorý umožňuje ekologické čistenie bez použitia vody . ECO SMART je inteligentná chémia, unikátna zmes Hyper – povrchovo aktívnych látok SEALANT (NANO) + Karnaubského vosku a jemných prísad s mazivami.

Akonáhle sa nastrieka na povrch dokáže zdvihnúť + emulgovať nečistoty od povrchu, ktoré sa obalia prísadami a mazivami a tým zabránia poškriabaniu povrchu.

Potom sa môžu nečistoty ľahko odstrániť pomocou špeciálnej mikroutierky a za použitia presne určenej stieracej technológie. Lubrikačné zložky umožňujú mikroutierke ľahko kĺzať, zároveň dekontaminujú povrch, dávajú laku dokonalý vzhľad a brilantný lesk s dlhodobou impregnáciou.

Nie je to len prípravok pre suché umývanie ale je to celý detailingový proces pri ktorom sa lak umýva, dekontaminuje, voskuje a pri stieraní leští.

ECO SMART čistí a zároveň voskuje !

Tiež ponúkame ručné voskovanie karosérie .