Ochrana laku a čelného skla vozidla

Ich najdôležitejšou úlohou je chrániť vás a vašu rodinu pred zranením. Následky neželaných udalostí ako napr. živelné pohromy, výčiny počasia, vandalizmus, UV žiarenie sú minimalizované 3M™ Scotchshield™ fóliami.

Ponúkame vám na výber z viacerých druhov bezp. fólie :

3M™ Scotshield™ ochranná fólia SH4 CLARLE
Číra jednovrstvová ochranná fólia o hrúbke 100 mikrónov, ktorá udrží sklo v celku, čím znižuje možnosti lietajúceho alebo padajúceho skla, aj v prípadoch priameho pôsobenia vetra alebo pri rozbití skla pri násilnom vlámaní.

3M™ Scotshield™ Ultra ochranná fólia SCLARL 150
Vysoko pevná číra ochranná a bezpečnostná fólia s laminovanými 13 vrstvami s ochrannou proti poškrabaniu o hrúbke 50 mikrónov, testovaná podľa normy ANSI Z97.1, s pevnosťou voči prerazeniu 10,7 kg/cm2.

3M™ Scotshield™ Ultra ochranná fólia SCLARL 400
Super pevná číra ochranná a bezpečnostná fólia s 26 laminovanými vrstvami s ochrannou vrstvou proti poškrabaniu o hrúbke 100 mikrónov, testovaná podľa normy ANSI Z97.1, s pevnosťou voči prerazeniu 21,4 kg/cm2.

3M™ Scotshield™ Ultra ochranná fólia ULTRA 600
Extra pevná číra ochranná a bezpečnostná fólia s 39 laminovanými vrstvami s ochrannou vrstvou proti poškrabaniu o hrúbke 150 mikrónov, testovaná podľa normy ANSI Z97.1, s pevnosťou voči prerazeniu 32,1 kg/cm2.